Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon v bazarovom stave. Skrabance na zadnom kryte. LCD bez skrabancov.
Kompletne balenie
Zaruka 12 mesiacov
Popis produktu
Krásný 6,21” FHD+ FullView displej třetí generace je bezrámečkový a obsahuje pouze malé vykrojení pro přední fotoaparát. Telefon je poháněn procesorem Kirin 710 s podporou umělé inteligence. Hlavní duální fotoaparát i přední fotoaparát mohou využít schopností umělé inteligence pro automatické nastavení podle scény nebo foceného objektu. Díky štědré vnitřní paměti budete mít dostatek prostoru pro fotografie, hudbu či videa. Vysoká kapacita baterie zajišťuje dlouho nekončící zábavu. Vše běží na novém uživatelském rozhraní EMUI 9 a nejnovějším operačním systému Android 9.
Dewdrop Display
Ohromující barvy a krystalická čistota obrazu - to je 6,21-palcový FullView displej s jemným designem Dewdrop, který vám poskytne skutečně široký rozhled.


3D zakřivené tělo
Sofistikované 3D zakřivené tělo přináší lesklou texturu připomínající keramiku, díky čemuž je stylové a zároveň se příjemně drží.
Duální AI fotoaparát
Nová AI technologie rozpoznání scény dokáže poznat 22 kategorií a celkem 500 scén v reálném čase, aby poskytla perfektní snímky. Duální 13MP + 2MP fotoaparát nabízí šířku clony f/1.8 a ukáže tak živoucí detaily s přirozeným bokeh efektem pro zachycení těch nejúžasnějších momentů.


AI Selfie umělec
Čelní fotoaparát dokáže poznat 8 různých selfie scén a optimalizuje snímky v reálném čase díky AI technologii, aby vám denně přinášel perfektní portréty.
Kirin 710 čipset
Pokročilý osmijádrový čipset Kirin 710 vyžene výkon telefonu na maximální rychlost a 12nm technologie zatím efektivně sníží odběr baterie. GPU Turbo masivně zrychlí grafický výkon pro ten nejpoutavější zážitek z her.


Výkonná baterie
S kapacitou 3 400 mAh telefonu HUAWEI P smart 2019 se můžete ponořit do bitevní vřavy moderních her nebo si vychutnávat nezapomenutelná videa. Nabíjecí rychlost je navýšena o 22%, aby uspokojila váš rychlý životní styl.
Face Unlock
Face Unlock vám umožňuje rychlý a bezpečný přístup k telefonu a zabrání podvodům s použitím fotek nebo videí.


AI Smart Shopping
EMUI 9.0 umožňuje nakupování dotykem prstu. Naskenujte produkt přímo, nebo dlouhým stiskem vyberte objekt na fotce a aplikace vám nabídne odkazy na nejpopulárnější e-shopy.
Eye Comfort
Certifikovaná společností TÜV Rheinland, Eye Comfort funkce filtruje škodlivé modré světlo a snižuje tak poškození sítnice způsobené dlouhým sledováním displeje. Vaše oči budou jako v bavlnce. TÜV Rheinland má za sebou 146 let dlouhou historii a poskytuje akreditaci v 6 hlavních oblastech vývoje displejů. Nabízí certifikaci skutečné autority pro kvalitu ochrany zraku mobilních displejů.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 340 × 1 080 px (415 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,21" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 60 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| hmotnost: | 160 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 155,2 × 73,4 × 8 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 53 GB z 64 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 710 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 4×2,2 GHz + 4×1,7 GHz, 12 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka, fólie na displej |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ano |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 9.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ne |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 400 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:57 hodin |
| streamování videa: | 8:32 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 9.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,21" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



