Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Model Nova 3 nabízí čtyři fotoaparáty: dva vepředu a dva vzadu. Abyste s nimi pořídili ty nejlepší snímky, je vybaven umělou inteligencí, která rozpozná scénu a použije to nejlepší nastavení. Přední fotoaparát je navíc vybaven funkcí HDR, která vám pomůže k dokonalým selfies za špatného osvětlení. Zažijte více zábavy v komunikaci s přáteli pomocí animovaných 3D Qmoji. Vysoký výkon spolu s velkokapacitní baterií vás nebudou během používání nijak omezovat či zpomalovat. K odemknutí zařízení můžete kromě otisku prstu použít i vlastní tvář.
4 fotoaparáty - nekonečné možnosti
Tahoun se čtyřmi fotoaparáty. Huawei Nova 3 je osazená 24 MP + 2 MP duálním fotoaparátem na přední straně a 24 MP + 16 MP na straně zadní, pro focení z každého úhlu. (Data založená na testování v Huawei laboratoři.)


AI Selfie Superstar
Vylaď své selfie s Huawei Nova 3 díky 24 MP + 2 MP duálnímu čelnímu AI fotoaparátu. Umělá inteligence rozpozná až 8 různých scén a v reálném čase vše optimalizuje, aby doručila snímky jako od profesionálů. Pokročilé algoritmy jemně upraví selfie tak, že budeš vždy vypadat fantasticky!
Qmoji
Oživ svůj sdílený život s 3D Qmoji. Rozhýbej své oblíbené emoji vlastními výrazy, pohyby a hlasem a dodej osobitost a zábavu do svých zpráv.


Ovládni světlo s HDR Pro
Nedovol světlu, aby zastínilo tvou kreativitu. HDR Pro kontroluje úroveň expozice na úrovni hardwaru a zaručí tak precizně vyvážené snímky i při přímém světle. (HDR Pro funkce je pouze u čelního fotoaparátu.)
Mistr umělé inteligence
Zadní 24 MP + 16 MP fotoaparát Huawei Nova 3 nyní dokáže rozeznat a přizpůsobit se až 22 různých scénám a objektům. Dokáže tak vytvářet fenomenální snímky díky fotografickým nástrojům poháněným umělou inteligencí.


Špičkový výkon
Vytvořen, aby poháněl umělou inteligenci na maximální úrovni. Procesor Kirin 970 znamená rychlost, okamžitou responsivitu a maximální výkon vlajkových telefonů Huawei.
Nákupy na špičce prstu
Líbilo se ti nějaké zboží? Teď ho můžeš mít okamžitě. Jednoduše namiř na vytoužený objekt a Huawei Nova 3 zboží najde online. Nakupuj rychle a bez starostí. (Je nutná Amazon aplikace. Závisí také na dostupnosti zboží.)


Odemknutí obličejem za každého světla
Odemkni svůj Huawei Nova 3 jediným pohledem v téměř každém prostředí, od temných klubů až po osluněnou sjezdovku. Nová technologie Face ID je rychlá, bezpečná a funguje při každém světle.
Ohromná energie
Uspokojí všechny náruživé uživatele smartphonů. Huawei Nova 3 v sobě ukrývá rychlonabíjecí 3 750 mAh baterii s dlouhou výdrží (Typická hodnota. Založeno na testech Huawei laboratoří. Výdrž baterie závisí na konkrétním využívání). V kombinaci s AI alokací zdroje je vybitý telefon minulostí.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 340 × 1 080 px (409 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,3" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 24 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 166 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 157 × 73,7 × 7,3 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | OneDrive |
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 256 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 970 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 4×2,36 GHz + 4×1,86 GHz, 10 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Airy Blue |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka, pouzdro |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | třída 33 (5/4) |
| GPRS: | třída 33 (5/4) |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 11,5 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 1 200 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 8.1 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 750 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:24 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:48 hodin |
| streamování videa: | 12:10 hodin (1080p) |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano (max 300 kB) |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,3" úhlopříčka |
|
|
16 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



