Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Vlajková loď společnosti HTC pro rok 2017 na první pohled upoutá takřka neokoukatelným designem proměnlivých zad s efektem tekutého skla, které přes ergonomicky zaoblené hrany kovového rámečku plynule přechází na přední stranu. Té dominuje prostorný, takřka bezrámečkový displej se skvělými pozorovacími úhly a detailním rozlišením QuadHD. HTC U11 se však od ostatních smartphonů nejvíce odlišuje zcela novým způsobem ovládání skrze pohodlný stisk bočnic, které de facto znamenají neviditelné a fyzicky nezmáčknutelné tlačítko navíc. Jeho funkci a citlivost lze plně nastavit a použít například k intuitivnímu fotografování. Snímky pořizuje kritiky oceňovaný snímač s optickou stabilizací obrazu, ultrarychlým ostřením a širokým dynamickým rozsahem expozice pro dokonale vykreslené scény.
Neokoukatelný design
Skleněná záda telefonu jsou vytvořena speciální technologií tak, aby pod každým úhlem nabídla nové a neokoukané odstíny živých barev. Spolu s tenkým profilem a symetrickým tělem se zaoblenými okraji pak HTC U11 umožní i příjemné držení.


Fantastické barvy
Přední stranu až k zaobleným okrajům tvrzeného krycího skla Gorilla Glass zdobí prostorný 5,5palcový displej s technologií SuperLCD a rozlišením QuadHD. To znamená nejen extrémně jemné detaily, ale také skvělé pozorovací úhly a zářivé barvy i na přímém slunci.
Fotografická špička
Telefon se právem řadí mezi nejlépe hodnocené fotografické smartphony v historii. Na přední příčky se dostal díky víceosé optické a digitální stabilizaci, rychlému ostření, nízkému šumu či širokému rozsahu expozice pro vynikající vykreslení světlých i tmavých míst zároveň.


Zcela nový způsob ovládání
Technologie zvaná Edge Sense vám umožní skrze přirozené stlačení těla telefonu ovládat vybrané funkce a výrazně tak urychlit vaší práci. Jedním jednoduchým pohybem pak můžete otevřít například fotoaparát, hlasového asistenta či Facebook. Vše, včetně síly stisku, si můžete pohodlně sami nastavit.
Na počasí nehleďte
Díky voděodolnému provedení se nemusíte obávat nečekaného deště ani letních radovánek u vody. Na rozdíl od ostatních chytrých telefonů však nebudete při fotografování omezeni zhoršenou citlivostí displeje – díky zmiňované technologii Edge Sense stačí jeden stisk a snímek je na světě.


Prémiová zvuková řešení
Kromě vylepšených stereo reproduktorů a čtveřicí kvalitních mikrofonů doznala lákavých změn také přiložená sluchátka. Ta se díky speciální technologii principiálně podobné sonaru chlubí vysokou adaptabilitou na anatomii vašeho konkrétního ucha umožňující optimální poslechový zážitek ušitý přímo na míru. Třešničkou na dortu je pak aktivní potlačení okolního hluku.
Výkon na rozdávání
Uvnitř tepe špičkový procesor vyrobený nejnovější technologií, která slibuje větší výkon a zároveň menší spotřebu energie. Spolu s aktuální, sedmou verzí operačního systému Android a učenlivým prostředím HTC Sense Companion tak bude radost telefon používat.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 560 × 1 440 px (534 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super LCD 5 |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,5" |
| zvýšená citlivost: | ? |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (optický) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 16 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 169 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 153,9 × 75,9 × 7,9 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP67 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive |
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 4 GB |
| využitelná paměť: | 53,67 GB z 64 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 540 |
| procesor: | 4×2,45 GHz + 4×1,9 GHz, 10 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Brilliant Black |
Příslušenství
| další: | čistící hadřík, adaptér na 3,5mm Jack |
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka, pouzdro |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | třída 33 (5/4) |
| GPRS: | třída 33 (5/4) |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 11,5 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 1 000 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | integrovaný i na SIM |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.1 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:19 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 0:52 hodin |
| streamování videa: | 9:12 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 7.1 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | HTC |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,5" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



