Doporučené příslušenství pro dokoupení
Zoznámte sa s HTC Desire 650. Z 50 % jemný a z 50 % drsný. 100% zábava. Žiadny iný telefón tak nevyzerá. Alebo z neho nemáte taký pocit. HTC Desire 650 predstavuje nový cool "hladko-drsný" design. Je úžasné pozerať sa a držať telefón s drážkovou úpravou, ktorá udržuje telefón bezpečne v ruke. Má tiež funkcie, ktoré od vášho smartphonu očakávate ako brilantný zadný 13 MPx a 5MPx predný fotoaparát, Hi-Res audio a ďalšie.
HTC Desire 650 prináša nový design smartphonov. Tento telefón vyzerá cool a skvele padne do ruky. Vďaka nášmu novému 50/50 "hladko-drsnému" designu poznáte už pomocou dotyku, kde je horná a kde spodná časť telefónu.
Zapamätajte si jasnejšie dobré časy s priateľmi. HTC Desire 650 má presne také pixely, ktoré potrebujete k zachyteniu ostrejšej fotografie a videa, či už kdekoľvek. Naviac s režimom panoramatického záberu sa do každej fotografie vojde viac detailov - umožňuje zachytávať snímky až 180° široké - ideálne pre majestátne horské zábery. A aj keď zájde slnko, BSI snímač fotoaparátu zaistí senzačné zábery aj za zhoršených svetelných podmienok.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (294 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ? |
| typ: | Super LCD |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5" |
| zvýšená citlivost: | ? |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ? |
| geotagging: | ? |
| samospoušť: | ? |
| stabilizátor obrazu: | ? |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ? |
| panorama: | ? |
| vyvážení bílé: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| detekce obličeje: | ? |
| makro režim: | ? |
| touch focus: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ? |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 140 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,9 × 70,9 × 8,4 mm |
| senzory: | akcelerometr, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ? |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 2 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 400 8930 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 305 |
| procesor: | 4×1,4 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ? |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | ne |
| vlastní melodie buzení: | ? |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ? |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Arctic Night |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ? |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ? |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ? |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ? |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ? |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ? |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (2 200 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ? |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ? |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | HTC |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ? |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ? |
| vlastní zvuk zpráv: | ? |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



