Doporučené příslušenství pro dokoupení
MÓDNÍ DESIGN
Inspirován okouzlujícími scénami Antelope Canyonu, Honor 8 lite je vynikajícím mistrovským dílem inovačních technologií. S úžasným 7,6 mm štíhlým, ultra-úzkým designem obruby, který je tvořen dvojitým sklem 2,5D, je Honor 8 lite bezchybně hladký, se zkosenými hranami zajišťuje pohodlné a pevné uchopení. Štíhlá dvojitá jednotka 2,5 D s úžasným odrazem světla, povrchovou úpravou z broušené oceli, toto zařízení je nejlepší volbou pro ty, kteří hledají styl v komfort.
ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ INFORMACE
DISPLEJ
Typ - IPS LCD kapacitní dotykovoá obrazovkoá, 16M barev
Velikost - 5.2 palců (~ 69.41% obrazovky k poměru konstrukce)
Rozlišení - 1080 x 1920pixelů (~ 424 ppi hustoty pixelů)
Multitouch - Ano
Ochrana -
PLATFORMA
OS / Operační systém - Android 7.0 (Nougat)
Rozhraní - EMUI 5.0
Chipset / Čipová sada - HiSilicon Kirin 655
CPU / Procesor - Octa-Core (4x2.1GHz+4x1.7GHz)
GPU / Grafické jádro - Mali-T830 MP2
PAMĚŤ
Operační paměť - 3 GB RAM
Uživatelská paměť - 16 GB
Slot karty - MicroSD, až 256 GB
FOTOAPARÁT
Primární / Zadní - 12 MPx (3968x2976 px), f/2.2, autozaostření,, LED blesk
Sekundární / Přední - 8 MPx (3264x2448 px)
Video - 1920x1080px, MPEG4, H.263, H.264 - 30 fps
Funkce - Velikost pixelu 1.25 µm. Geografické značení, dotykové zaostření, detekce obličeje, HDR, panorama
SÍŤE 2G - GSM : 850 / 900 / 1800 / 1900 3G - HSDPA : 850 / 900 / 1900 / 2100 4G - LTE
DATA - HSPA
GPRS - Ano
EDGE - Ano
KONEKTIVITA
WLAN - Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi hotspot
Bluetooth - v4.1, A2DP
Radio FM
GPS - s A-GPS, GLONASS
USB - microUSB v2.0
ZVUK / AUDIO
Možnosti upozornění - Vibrace; MP3, WAV vyzváněcí tóny
Audio konektor - 3,5 mm jack
Hlasitý reproduktor - Ano
Funkce -
FUNKCE
Senzory a čidla - Čtečka otisku prstů, akcelerometr, vzálenost, kompas
Zprávy - SMS, MMS, e-mail, Push Mail, IM
Prohlížeč - HTML5
Emailove protokoly - POP3, SMTP, IMAP4
Rychlé nabíjení SmartPower 5.0
Přehrávač MP4 / H.264
Přehrávač MP3 / eAAC + / WAV / Flac
Editor fotografií a videí
Editor dokumentů
BATERIE
Interní baterie Li-Ion 3000 mAh
DALŠÍ PARAMETRY
Rozměry - 147.2 x 72.94 x 7.6 mm
Hmotnost - 147 g
SIM karty - Dual SIM (2x Nano-SIM, dual stand-by)
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4, 3gp |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 147 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 147 × 73 × 7,6 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (250 GB) |
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 655 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T830 MP2 |
| procesor: | 4×2,1 GHz + 4×1,7 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Honor |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



