Doporučené příslušenství pro dokoupení
Honor 7X
Dalším velmi zajímavým telefonem z dílen Honoru je model 7X, který se veze na módní vlně širokoúhlejších displejů 18:9. Precizně vypracované kovové tělo s tenkými rámečky obepíná opravdu velký 5.93" FullView displej a ukrývá výkonné komponenty, včetně zadního duálního fotoaparátu. Honor 7X je v každém ohledu velmi dobře vyvážený kousek mobilního hardware.
Velký FullView displej
Lákadle telefonu Honor 7X je 5.93" velký FullView displej, který díky tenkým rámečkům zabírá velkou část přední strany. Zažijete s ním příjemně jemný rastr 407 ppi s širším Full HD+ rozlišením 2160 x 1080 bodů, což dává poměr stran 18:9. Díky technologii IPS pak můžete očekávat skvělé podání barev a široké pozorovací úhly. Takový displej je zárukou perfektní zábavy.
Zadní duální fotoaparát
Další lahůdkou telefonu je duální fotoaparát na zadní straně, který je vybaven hlavním snímačem 16 Mpx a sekundárním 2 Mpx pro hrátky s hloubkou ostrosti. Nechybí všechny očekávané vlastnosti, jako rychlé automatické ostření s fázovou detekcí, LED blesk, podpora HDR, režim panorama, Full HD i zpomalené video a mnohé další. Na přední straně najdete fotoaparát se snímačem 8 Mpx pro perfektní selfie s řadou vylepšení.
Zvládne náročné aplikace
Uvnitř telefonu tepe výkonný 8jádrový procesor Kirin 659 s grafickým akcelerátorem Mali-T830 MP2, které podporuje operační paměť s kapacitou 4 GB. Využívat více aplikací současně pro vás tak nebude žádným utrpením. Pro ukládání dat slouží vnitřní úložiště o kapacitě 64 GB, které lze dále rozšířit paměťovou kartou (hybridní slot sdílený s jednou SIM). Velké úložiště a paměťový slot tak skýtají skvělé možnosti pro objemné knihovny multimédií.
Bleskurychlé připojení
Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s vysokou rychlostí. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.
Čtečka otisků prstů
Odemkněte svůj telefon rychle a bezpečně. Díky čtečce otisků prstů na zadní straně získáte přístup k funkcím během okamžiku bez nutnosti zadávat heslo.
Pohodlí s funkcí DualSIM
Díky Honor 7X už nikdy nebudete muset řešit problém, kam s druhou SIM kartou nebo s druhým telefonem, který vám zabírá akorát tak místo v kapse a přidělává vrásky na čele. Tento smartphone je vybaven sloty pro dvě SIM karty, takže vám na vše stačí jen jedno zařízení. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Hybridní slot umožňuje využití 2 SIM, nebo 1 SIM a karty microSD.
Klíčové vlastnosti
Chytrý telefon Honor 7X je vybaven výkonným 8jádrovým procesorem Kirin 659 s frekvencí 4x 2.36 GHz a 4x 1.7 GHz a 4 GB operační paměti, což přístroji dodá skvělý výkon. Dotykový 5.93" IPS Full HD+ displej má rozlišení 2160 x 1080 bodů (poměr stran 18:9). Pro systém a data je k dispozici 64 GB interní paměti a slot pro paměťové karty microSD. Snímky můžete zachytit pomocí zadního duálního fotoaparátu 16+2 MPx a přední 8 MPx selfie kamery. Nechybí technologie Bluetooth, WiFi a GPS/Glonass. Mobilní připojení podporuje k sítím 2G, 3G a nejmodernějším LTE. Do senzorové výbavy patří čtečka otisků prstů, akcelerometr, senzor přiblížení, senzor okolního světla, digitální kompas a do konektorové microUSB a 3.5 mm jack. Přístroj je poháněn baterií s kapacitou 3340 mAh. Předinstalován je operační systém Android s uživatelským rozhraním EMUI.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 160 × 1 080 px (407 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,93" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 16 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 165 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 156,5 × 75,3 × 7,6 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (25 GB) |
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 4 GB |
| využitelná paměť: | 48,35 GB z 64 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Kirin 659 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T830 MP2 |
| procesor: | 4×2,36 GHz + 4×1,7 GHz, 16 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | správce souborů, správce archivů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ano |
| LTE: | 300 / 100 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ne |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 340 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ? |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Honor |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 1 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,93" úhlopříčka |
|
|
16 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








