Doporučené příslušenství pro dokoupení
Honor 5C Dual SIM Gray
Výkonný smartphone s 8jádrovým procesorem a velkým FullHD displejem. Dotykový 5,2" displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů, DualSIM, 8jádrový 1.7 GHz procesor, 2 GB RAM, 16 GB interní paměti, kamery 13 a 8 MPix, slot pro microSD (max. 32 GB), GPS, LTE, WiFi, Bluetooth 4.1, microUSB, operační systém Android 6.0 s nadstavbou Emotion UI 4.1.
Hlavné vlastnosti :
Displej: 5,2'', IPS, 1920 x 1080 px
Procesor: Qualcomm Snapdragon 650, Octa-core, 1,7/2 GHz
RAM: 2 GB
Fotoaparát: 13 Mpx
Úložiště: 16 GB
Baterie: 3000 mAh
Klíčové vlastnosti
Dotykový IPS displej přístroje Honor 5C má velikost 5,2" a rozlišení 1920 x 1080 bodů. Základem přístroje je 8jádrový procesor HiSilicon Kirin 950 s frekvencí 1.7 GHz, doplněný o 2 GB operační paměti. Pro aplikace a data je připraveno 16 GB interní paměti, jejíž další rozšíření umožní slot pro paměťové karty typu microSD (max. 32 GB). Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 13 Mpix se světelností optiky f/2.0, doplněný o přední 8 Mpix kameru. Nechybí technologie Bluetooth 4.1, WiFi a GPS přijímač. Mobilní připojení podporuje k sítím 2G, 3G a LTE. Přístroj je poháněn baterií s kapacitou 3000 mAh. Předinstalován je operační systém Android 6.0 s nadstavbou Emotion UI 4.1.
Technické parametry:
Základní informace
Rozměry : 147,1 x 73,8 x 8,3 mm
Hmotnost : 156 g
Zvýšená ochrana : Není
Síť
GSM (2G) : 850, 900, 1800, 1900
UMTS (3G) : 900, 2100 MHz
LTE (4G) : 1800/1900/2100/2300/2500/2600 MHz
Typ SIM : Nano
Dual SIM : Ano
Displej
Technologie obrazovky : IPS LCD
Velikost (v palcích) : 5,2
Rozlišení : 1920 x 1080
Hustota pixelů : 424
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu : 13 MP
Rozlišení videa : 1080p/30fps
Blesk : LED, duální
Přední fotoaparát : 8 MP
Software
Operační systém : Android
Verze systému : 6.0
Grafická nadstavba : Huawei Emotion UI
Hardware
Typ procesoru : HiSilicon Kirin 950
Frekvence : 1,7 GHz/2 GHz
Počet jader : 8
Grafický procesor : Mali-T830
RAM : 2 GB
Baterie : 3000 mAh
Vnitřní paměť : 16 GB
Paměťová karta : Ano
Senzory : akcelerometr, proximity, kompas
Konektivita
Wi-Fi : Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth : 4.1
USB : microUSB v2.0
GPS : GPS, A-GPS
NFC : ne
USB-OTG : ano
Bezdrátové nabíjení : ne
Obsah balení:
Telefon Honor 5C, nabíječka HW-050100E2W 1A, USB - micro USB kabel, manuál
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| hmotnost: | 156 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 147,1 × 73,8 × 8,3 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (25 GB) |
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 2 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 650 |
| grafický akcelerátor: | ? |
| procesor: | 4×2 GHz + 4×1,7 GHz, 16 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | správce souborů, správce archivů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Gray |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, fólie na displej |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ? |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ? |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ne |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Honor |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








