Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Už nechcete řešit neustále chybějící aktualizace systému Android a naopak žádáte přísun nejnovějších funkcí? V tom případě je Google Pixel 7a 5G stvořený přesně pro vás, protože Google garantuje 5 let funkčních i bezpečnostních záplat. Můžete se těšit na dokonale hladký chod a špičkovou integraci veškerých Google služeb. A k tomu získáte prémiovou kvalitu fotografií, extra výkonný čipset s podporou umělé inteligence nebo atraktivní designové pojetí. Takový telefon zkrátka chcete mít ve své kapse.
Parádní 90Hz OLED displej s podporou HDR a Always-on
Google Pixel 7a 5G je vybavený nádherným AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,1", který vás dokonale vtáhne do všeho, co na telefonu děláte. Vysoký kontrast a rozlišení 2 400 × 1 080 bodů jsou dobrými parametry pro každodenní používání i pro hraní her nebo sledování filmů. Samozřejmostí je funkce Always-on se zobrazením notifikací při zamknutém telefonu. A nesmíme opomenout, že přímo do displeje je ukrytá čtečka otisků prstů a samotný displej je chráněn proti škrábancům pomocí odolná vrstvy Gorilla Glass 3.
S telefonem Google Pixel 7a 5G zachytíte svůj život v dokonalé kvalitě
Tam, kde ostatní telefony potřebují mohutné soustavy několik objektivů, využívá Google Pixel 7a 5G pouhé dva. A přesto s ním zachytíte mimořádně kvalitní fotografie. Pixel 7a 5G dostal do vínku 64Mpx hlavní snímač (o 72 % větší fotosenzor zachytí o 44 % více světla než předchozí generace) se světelností f/1.9 a 13Mpx doplňující širokoúhlý s úhlem záběru 120° a světelností f/2.2. Telefon podporuje natáčení videí až do 4K rozlišení při 60 fps, maximální snímkovací frekvence 240 fps dosáhne při klasickém Full HD rozlišení. Selfie kamera chytrého telefonu Google Pixel 7a 5G disponuje rozlišením 13 Mpx a podporuje například Auto-HDR a natáčení videí ve 4K.
Google Pixel 7a 5G pohání čip Google Tensor G2
Dalším očekávaným prvkem nových telefonů Google Pixel 7a 5G je procesor. Google totiž vyvinul druhou generaci svého vlastního čipsetu s označením Google Tensor G2. Osmijádro je postavené na 5nm architektuře a dočkáme se až 60% nárůstu výkonu oproti Pixelu 6. což je obrovský posun. Nechybí ani TPU (Tensor Processing Unit) pro strojové učení a bezpečnostní koprocesor Titan M2. A díky skvělé optimalizaci na operační systém Android je rychlost telefonu Pixel 7a 5G skutečně znamenitá.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 385 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (18 W) |
| max. příkon nabíjení: | 20 W |
Displej
| obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (431 PPI) |
| typ: | OLED |
| úhlopříčka: | 6,1" |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 64 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,9 |
| velikost senzoru: | 1/1,73" |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 13 Mpx |
| šířka záběru: | 120° |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
| slot pro 2 SIM karty v3: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 193,5 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 152 × 72,9 × 9 mm |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP67 |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | optická (pod displejem) |
Hardware - Ostatní
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Google Tensor G2 |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6E |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| SIM karta: | nano SIM + eSIM |
Konektivita - Poloha
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Charcoal |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Ostatní - Software
| operační systém: | Android |
Souhrn
| Nabíječka v balení: | ne |
Základní údaje
| výrobce: |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,1" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


