Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nový Google Pixel 5 trochu mění filozofii vlajkových modelů Pixel a nesází již na nejvýkonnější Snapdragon na trhu, ale přichází s o něco méně výkonným, ale přesto velmi zajímavým Snapdragonem, který bez problémů zvládá moderní aplikace a způsoby používání mobilních telefonů. Výsledkem této změny je mnohem příjemnější cenovka proti předešlým generacím.
Hlavní přednosti Google Pixel 5
- Velmi pěkný výkon platformy Snapdragon 765G.
- Podpora sítí 5G.
- Rychlý 90Hz OLED Full Screen displej.
- Oceňovaný duální fotoaparát se skvělým nočním režimem a řadou oblíbených vychytávek.
- Čtečka otisků prstů na zadní straně.
- Řešení s čipem Titan M zvyšuje vaši bezpečnost.
- Nejnovější Android se zárukou pravidelných aktualizací.
Rychlý 6" OLED displej
Velmi jemné rozlišení a vysoká obnovovací frekvence jsou zárukou dokonale čistého a plynulého obrazu OLED displeje telefonu Google Pixel 5. Velmi elegantně splývá se zaobleným tvarem telefonu, což ještě umocní vizuální zážitek.
- Obnovovací frekvence obrazu 90 Hz.
- Širší Full HD+ rozlišení 2340 x 1080 bodů.
- Podpora HDR10+.
- Technologie Always-on.
- Ochranné sklo Corning Gorilla Glass 6.
Inteligentní duální fotoaparát
Nový Pixel přichází také s inovovaným duálním zadním fotoaparátem. Hlavní snímač sází na osvědčenou technologii, která poskytovala vždy velmi kvalitní výsledky a nyní je doplněný o nový ultraširokoúhlý fotoaparát. Inteligentní systém vám pomůže s pokročilými funkcemi AI, které předvídají vaše potřeby a přizpůsobují se vašim preferencím, takže se můžete soustředit na fotografovaný předmět, nikoliv na fotoaparát, a přitom získat vždy dokonalé výsledky.
- Hlavní 12.2 Mpx fotoaparát s body 1.4µm, objektivem f/1.7 (77° úhel záběru), dual pixel PDAF zaostřením a optickou i elektronickou stabilizací.
- Sekundární ultraširokoúhlý fotoaparát se snímačem 16 Mpx, body 1µm, objektivem f/2.2 (107° úhel záběru).
- Funkce Astrophotography velice detailně zaznamenat noční oblohu s hvězdami.
- Pomocí funkce Dual Exposure Controls lze manuálně upravovat stíny a světlo, což dává zcela nové možnosti pro vznik unikátních fotografií.
- Portréty s rozmazaným pozadím pomocí umělé inteligence.
- Chytrá služba Google Lens dokáže rozpoznat objekt na fotografii, například památku, a vyhledá podrobnosti na webu.
- Přední selfie kamera 8 Mpx s body 1.12µm a objektivem f/2.0 (83° úhel záběru).
Výkon, který potřebujete
Pixel 5 vám poskytne vynikající výkon v podobě 8jádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 765G. Je založen na jádrech Kryo 475, grafickém akcelerátoru Adreno 620 a Hexagon 696 DSP. Proti modelu 765 má vyšší výkon grafického akcelerátoru a další optimalizace pro lepší herní zážitek, zvuk a video. Procesor je doplněn operační paměti 8 GB a interní pamětí 128 GB, takže vám poskytuje dostatek prostoru pro veškerou zábavu a výkonu pro multitasking. Navíc tento procesor podporuje také nejnovější sítě 5G.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Displej
| obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 300 × 1 080 px (423 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | OLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12,2 Mpx (4 032 × 3 024 px) |
| šířka záběru: | 77° |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
| velikost senzoru: | 1,4 mikronu/pixel |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 410 px, 60 FPS |
| stabilizace: | optická a softwarová |
| zpomalené záběry: | 1 920 × 1 080 px, 240 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 16 Mpx |
| šířka záběru: | 107° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 151 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 144 × 70,4 × 8 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na zádech) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 765G |
| grafický akcelerátor: | Adreno 620 |
| procesor: | 1×2,4 GHz + 1×2,2 GHz + 6×1,8 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 Mb/s |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM + eSIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| podpora 5G v Českej republike: | ne |
| Barva: | Sorta Sage |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 11 |
Základní údaje
| výrobce: |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


