Garmin Forerunner 955 Black
- Garmin
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nasaďte si chytré hodinky Garmin Forerunner 955 a vyrazte sportovat. Kombinace nízké hmotnosti (52 gramů) a silikonového řemínku je natolik pohodlná, že hodinky na ruce sotva ucítíte. Hodinky Garmin Forerunner 955 vynikají kvalitním zpracováním a 1,3palcovým transflektivním MIP displejem, který chrání sklíčko Corning® Gorilla® Glass DX. Jednoduché ovládání zajistí dotykový displej a 5 fyzických tlačítek. Díky technologii Bluetooth hodinky snadno spárujete s vaším telefonem a budete dostávat notifikace z aplikací. Samozřejmostí jsou volitelné sportovní režimy pro přesné měření vašeho výkonu a optické měření tepové frekvence a okysličení krve kyslíkem. Zabudovaná baterie vyniká až 15denní výdrží na jediné nabití. Chytré hodinky naplno využívají vícepásmový systém GNSS (GPS, GLONASS, GALILEO) pro přesné určení polohy a změření vašeho výkonu — vzdálenost, trasa a rychlost. Nejednoho běžce potěší přítomnost integrovaného hudebního přehrávače, takže se můžete kdykoliv motivovat oblíbenou hudbou bez nutnosti mít připojený váš mobilní telefon. Řemínky si můžete u hodinek Garmin jednoduše vyměnit dle potřeby díky systému Quick Release. Garmin Forerunner 955 disponují speciálními funkcemi pro běžce, které cílí na zlepšení vašeho běžeckého výkonu a přípravu na preferované závody. Samozřejmostí je kompatibilita s běžeckým příslušenstvím Running Dynamics Pod nebo snímačem HRM-Pro™.
Garmin Forerunner 955 spolehlivě monitorují vaši fyzickou aktivitu
Získejte ihned po probuzení cenné informace a nastartujte svůj den správně. Hodinky Garmin Forerunner vám zobrazí ucelenou zprávu o vašem spánku po probuzení; společně se stavem variability srdečního tepu a předpovědí počasí. Obsah zprávy si můžete upravit tak, abyste dostali pouze ty informace, které potřebujete. Chytré hodinky Garmin využívají k měření variability srdečního tepu (VST) technologii vyvinutou týmem Firstbeat Analytics™. Díky toho budete mít přehled o vašem zdraví, regeneraci a výkonu během aktivit. Právě pro přesné zaznamenání sportovních aktivit je v hodinkách Garmin integrovaných více než 30 profilů. Běžci zajisté ocení Race Widget, jež na základě znalosti termínu a povahy závodu umí připravit individuální tréninkový plán pro přípravu na daný závod.


Hodinky jsou skvělé pro dlouhé, vytrvalostní závody
Je jedno, zda běháte po ulicích města, v lesích nebo traily, hodinky Garmin Forerunner 955 vám nabídnou detailní celobarevné zabudované mapy usnadňující navigaci. Pomocí navigační funkce se můžete nechat chytrými hodinka vést a ty vás zavčasu upozorní na jakoukoliv blížící se změnu. Pokud chcete nějakou změnu, můžete si prostřednictvím Trendline™ najít nejpopulárnější trasu ve vašem okolí. Vy musíte akorát zadat požadovanou vzdálenost a o zbytek se postarají hodinky Forerunner 955. Při sportu můžete na displeji hodinek přehledně sledovat vše důležité — metriky výkonu, mezičasy, vzdálenost i souhrn důležitých bodů na cestě před vámi.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| rozlišení a jemnost: | 260 × 260 px |
| tvar displeje: | kruhový |
| úhlopříčka: | 1,3" |
| zakřivený displej: | ne |
Fotoaparát
| integrovaný fotoaparát: | ne |
| natáčení videa: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 52 g |
| mikrofon: | ne |
| reproduktor: | ne |
| rozměry: | 46,5 x 46,5 x 14,4 mm |
| typ zapínání: | přezka |
| zvýšená odolnost: | ano |
Konektivita
| audio konektor: | ne |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| mobilní sítě: | ne |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | ne |
Ostatné
| Barva: | Black |
Senzory
| akcelerometr: | ano |
| barometr: | ne |
| elektronický kompas: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
| gyroskop: | ne |
| senzor okolního světla: | ne |
| senzor srdečního tepu: | ano |
Software
| fitness aplikace: | ano |
| kalendář: | ano |
| kompatibilní OS: | Android, iOS |
| navigace: | ne |
| notifikace z připojeného zařízení: | ne |
| operační systém: | proprietální |
| ovládání hudebního přehrávače: | ano |
Telefonní funkce a zprávy
| ovládání hovorů: | ne |
| podpora hovorů: | ne |
| podpora SMS: | ne |
| seznam kontaktů: | ne |
Výdrž
| pohotovostní doba: | 360 hodin |
| způsob nabíjení: | proprietární kolébka |
Základní údaje
| výrobce: | Garmin |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
1,3" úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |








