Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
CAT S60 je první telefon vybavený termovizní kamerou značky FLIR. Jak je již u telefonů CAT zvykem, jedná se o velmi odolný chytrý telefon do nepohody s velkým 4,7" dotykovým displejem a certifikací IP68 a MIL-SPEC 810G. Vydrží pád z výšky 1.8 metru, extrémní teploty a je voděodolný a prachuvzdorný. Navíc je dotykový displej vybaven odolným sklem Corning Gorilla Glass 4. CAT S60 přichází s novým systémem Google Android 6.0 Marshmallow, navigací, 13MPx fotoaparátem, připojením LTE a bezdrátovými technologiemi Bluetooth a WiFi. Telefon je ideální pro outdoorové aktivity, práci na stavbě, dílně a v náročném terénu, kterému nevadí bláto, voda, sníh a prach.
První telefon s termokamerou
Nejzásadnějším prvkem, který přináší odolný telefon CAT S60 je přímo do těla integrovaná termovizní kamera s technologií MSX v tomto oboru známé značky FLIR. Ta zvládá pořizování statických snímků i nahrávání videa. Získáte tak přehled o minimálních a maximálních teplotách okolí, nebo teplotě snímaného objektu. A kde se to může hodit? Například na stavbě, při zjišťování tepelných ztrát konstrukcí.


Vodotěsný, superodolný
CAT S60 je vybaven vodotěsným krytem odolným proti prachu, písku, blátu, sněhu, vysokým a nízkým teplotám a špíně. Přístroj je rovněž odolný vůči nárazu a vibracím a navíc je vybaven displejem s odolným sklem Corning Gorilla Glass 4 s mimořádnou odolností proti poškrábání a tlaku. Splňuje certifikace dle norem IP68 i MIL SPEC 810G a jde dokonce až za jejich požadavky, což značí výdrž až 60 minut 5 metrů pod vodní hladinou nebo odolnost pádu z výšky 1.8 metru.
Výkon pro zábavu
Díky vynikajícímu výkonu můžete smartphone využít pro zábavu. Můžete hrát hry, sledovat videoklipy na velké obrazovce, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, cestovat s GPS navigací, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.


Dual SIM
Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem CAT S60 už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (312 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4,7" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Displej - Druhý displej
| typ: | bez displeje |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 223 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 147,9 × 74,3 × 13 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ano |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 22,63 GB z 23,06 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 617 MSM8952 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 405 |
| procesor: | 4×1,5 GHz + 4×1,2 GHz, 28 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, správce souborů, správce archivů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka, fólie na displej |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| NFC: | ano |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 800 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 3:11 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 2:10 hodin |
| streamování videa: | 11:01 hodin (720p) |
| testováno na: | Android 6.0.1, LTE_D0201121.0_S60_0.028.00 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ne |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ? |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | CAT |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.5
K produktu máme 2 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,7" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |





