Caterpillar CAT S30
- Cat
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Společnost Caterpillar přichází na trh s další novinkou v podobě mobilního telefonu s modelovým označením CAT S30. Samozřejmě se jedná o odolné zařízení určené do tvrdých podmínek. Proto po něm sáhnou zcela jistě uživatelé pracující v terénu nebo vyznavači adrenalinových sportů.
Jak se již stalo tradicí tak i tento mobilní telefon splňuje certifikace IP68 – úplnou odolnost proti vodě a prachu. Přístroj také prošel armádními testy MIL-SPEC-810G. I díky těmto "oceněním" telefon přežije přívalový déšť na horách, prašný den na stavbě nebo pád až z výšky 1,8 m bez újmy na zdraví.
Skvělá výdrž
Pokud se často pohybujete mimo dosah elektrické zásuvky, jistě vás bude zajímat výdrž baterie. Ta je v tomto případě velmi zajímavá, akumulátor s kapacitou 3000 mAh vydrží až 12 hodin telefonování a v pohotovostním režimu vydrží neuvěřitelných 39 dní.
Klíčové vlastnosti
- Pogumované tělo
- Testováno v extrémních podmínkách
- Dobře čitelný displej
- Dlouhá výdrž baterie
- Gorilla Glass 2
- IP68 a MIL-SPEC-810G
Nový design
Model CAT S30 s podporou dvou SIM přichází ve zbrusu novém neklouzavém provedení, nevrženém pro minimalizaci vyklouznutí z ruky a následných pádů. Vyvážený a ergonomický design padne do každé ruky. Jako ostatní telefony nejnovější generace Caterpillar kombinuje dotykový displej a hardwarová tlačítka pro pohodlné ovládání. Telefon tak lze ovládat v rukavicích či s mokrýma rukama s maximální přesností. Displej s úhlopříčkou 4,5" a rozlišením 854 × 480 pixelů je krytý tvrzeným sklem Gorilla Glass 3. Kromě toho nabízí dobrou viditelnost i na slunci.
Zajímavý hardware
V obrněném těle tepe čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8909 taktovaný na frekvenci 1,1 GHz a zdatně mu sekunduje operační paměť o velikosti 1 GB. Tato kombinace pohodlně stačí na svižný běh operačního systému Google Android 5.1 Lollipop a všech běžných aplikací. Již tradičně je systém oproštěn od zbytečně doinstalovaných aplikací výrobcem, které zpomalují běh telefonu.
Užijte si rychlý internet
Kromě loga výrobce je zadní strana vybavena 5Mpx fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou, na přední straně jej doplňuje selfie kamera s rozlišením 2 Mpx. Vnitřní úložiště o kapacitě 8 GB snadno rozšíříte o microSD paměťovou kartu. Abyste mohli být neustále online je CAT S30 vybaven WiFi modulem a v neposlední řadě vás potěší podpora rychlého mobilního internetu LTE (4G).
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 854 × 480 px (218 PPI) |
| stavová LED dioda: | ? |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT TN |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4,5" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ? |
| geotagging: | ? |
| samospoušť: | ? |
| stabilizátor obrazu: | ? |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ? |
| panorama: | ? |
| vyvážení bílé: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ? |
| makro režim: | ? |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 60 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ? |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ? |
| úložiště map: | ? |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 181 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 141,9 × 72,7 × 13,3 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 8 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 64 GB) |
| RAM: | 1 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 210 8909 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 304 |
| procesor: | 4×1,1 GHz, 28 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ? |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | ne |
| vlastní melodie buzení: | ? |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ? |
| synchronizace on-line: | ? |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ? |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ? |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 5.1 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ? |
| prohlížeč: | ? |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ? |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ? |
| hlasové vytáčení: | ? |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ? |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ? |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| pohotovostní doba: | 936 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ? |
| FM rádio: | ? |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ? |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ? |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ? |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ? |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | CAT |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ? |
| práce s přílohami: | ? |
| stahování na pozadí: | ? |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | ? |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ? |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,5" úhlopříčka |
|
|
5 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
1 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


