Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Úspěšné BlackBerry KeyOne má svého nástupce. Jedná se pouze o evoluci, kdy všechny skvělé vlastnosti zůstaly zachovány, ale paměť RAM poskočila na 3 GB a vnitřní paměť se zdvojnásobila. V telefonu KeyOne Black Edition opět získáte skvěle zabezpečený Android telefon s hardwarovou klávesnicí. Telefon KeyOne Black Edition klade obrovský důraz na vaši bezpečnost a soukromí, tak jak bylo vždy u telefonů BlackBerry zvykem. Obsahuje mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení osobních dat, jako jsou fotografie, zprávy nebo kontakty, dále pak kompletní šifrování paměti nebo aplikaci Password Keeper pro bezpečné uchovávání hesel a dalších osobních záznamů.
Pohodlná hardwarová klávesnice
KeyOne Black Edition vám dává pohodlí fyzické klávesnice pro vyšší rychlost a přesnost psaní. Klávesnice podporuje prediktivní zadáváním textu, zvládá scrollování a gesta jako na trackpadu, nebo vám umožní naprogramování kláves pro rychlé spouštění aplikací. Zažijte nový rozměr textové komunikace, který vám ostatní systémy Android nenabízí.


Vaše data v bezpečí
Ať už jsou to vaše zprávy, komunikace na sociálních sítích, finanční zprávy nebo selfies, pokročilé zabezpečení na HW i SW úrovni vás chrání před malwarem a jakýmikoli pokusy manipulovat s vaším operačním systémem. Můžete si být jisti, že vaše osobní údaje jsou uchovány v tajnosti s řešením DTEK pro Android od BlackBerry. Na první pohled můžete zjistit celkové bezpečnostní hodnocení jak pro přístroj, tak i pro specifické funkce. zabezpečení.
Kvalitní displej
BlackBerry KeyOne Black Edition vám poskytne 4.5“ dotykový IPS displej v nezvyklém poměru stran 3:2 s velmi jemným rozlišením 1620 x 1080 bodů, což znamená nepostřehnutelný rastr 433 ppi.Veškerá práce, komunikace i zábava vám nebudou dělat žádný problém.


Snímač otisků prstů
Finger Print Sensor BlackBerry poskytuje zvýšenou bezpečnost pro odblokování telefonu, přístup k heslům a nákupům - a to i s platební službou Android Pay. Můžete přiřadit více otisků prstů, které jsou uloženy a plně šifrovány, což vám poskytuje důvěryhodné zabezpečení.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 620 × 1 080 px (433 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| úhlopříčka: | 4,5" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| velikost senzoru: | 1/2,6" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 4 096 × 2 304 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 180 g |
| klávesnice: | QWERTY |
| rozměry: | 149,3 × 72,5 × 9,4 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (50 GB) |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 2 000 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 20 GB z 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 506 |
| procesor: | 8×2 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Black/Silver |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | integrovaný |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ne |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | omezený |
| operační systém: | Android 7.1 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Windows Live, Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 505 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:45 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:05 hodin |
| streamování videa: | 10:02 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 7.1.1, AAL682 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | BlackBerry |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | BBM |
| MMS: | ano (max 330 kB) |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,5" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |







