Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nejbezpečnější Android telefon na světě - to je BlackBerry řady DTEK. Telefony DTEK kladou obrovský důraz na vaši bezpečnost a soukromí, tak jak bylo vždy u telefonů BlackBerry zvykem. Obsahují mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení osobních dat, jako jsou fotografie, zprávy nebo kontakty, dále pak kompletní šifrování paměti nebo aplikaci Password Keeper pro bezpečné uchovávání hesel a dalších osobních záznamů.


Vaše data v bezpečí
Ať už jsou to vaše zprávy, komunikace na sociálních sítích, finanční zprávy nebo selfies, pokročilé zabezpečení na HW i SW úrovni vás chrání před malwarem a jakýmikoli pokusy manipulovat s vaším operačním systémem. Můžete si být jisti, že vaše osobní údaje jsou uchovány v tajnosti s řešením DTEK pro Android od BlackBerry. Na první pohled můžete zjistit celkové bezpečnostní hodnocení jak pro přístroj, tak i pro specifické funkce. zabezpečení.
Snímač otisků prstů
Finger Print Sensor BlackBerry poskytuje zvýšenou bezpečnost pro odblokování telefonu, přístup k heslům a nákupům - a to i s platební službou Android Pay. Můžete přiřadit až 5 otisků prstů, které jsou uloženy a plně šifrovány, což vám poskytuje důvěryhodné zabezpečení.


Velký displej a pohodlná dotyková klávesnice
BlackBerry DTEK60 vám poskytne 5.5“ velký dotykový Quad HD displej, na kterém budou veškeré aktivity opravdu užijete. Stačí využít optimálně navrženou klávesnici BlackBerry Inteligent Keyboardna displeji a přístup do e-mailové schránky, procházení internetu, komunikace na sociálních sítích a celkové ovládání telefonu je pak maximálně pohodlné.
Zachyťte každý okamžik
Objevte dvě kvalitní kamery, se kterými pořídíte naprosto reálné fotografie a video záznamy. Zadní 21 MPx fotoaparát se světelností f2.0, rychlým automatickým zaostřováním PDAF a funkcí HDR zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená dokonalá videa v rozlišení až Ultra HD. Přední 8 MPx f2.2 fotoaparát s úhlem záběru 84 stupňů je ideální pro „selfíčka“.
Bleskurychlé připojení
Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s vysokou rychlostí. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
| nabití baterie do 100%: | 1:15 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 0:52 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 560 × 1 440 px (534 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,5" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 21 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 165 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 153,9 × 75,4 × 7 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 2 000 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 530 |
| procesor: | 2×2,15 GHz + 2×1,6 GHz, 14 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Ostatní - Software
| operační systém: | Android 6.0 |
Základní údaje
| výrobce: | BlackBerry |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,5" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |







