Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón vrátený zákazníkom do 14 dní. Top stav. Aktivovaný
Kompletné balenie
Záruka 12 mesiacov
Popis produktu
Toužíte po malém, ale přesto výkonném telefonu? iPhone SE je přesně takový! Výbavou a výkonem povyrostl, rozměrově zůstal malý. Tento designérský kousek vás uchvátí nejen svým špičkovým vzhledem, ale i tím, co skrývá uvnitř. Do vínku dostal například vyspělý čip A9, tedy stejný typ, který najdete v rozměrově větších modelech iPhone 6S, a jedinečný fotoaparát, který nabízí nevídané možnosti - kromě fantastických fotografií s ním pořídíte také Live Photos plné života a videa v rozlišení 4K. Dopřejte si luxusního společníka, který zajistí bezpečí pro všechna vaše data a stane se vaší pravou rukou.
V malém těle velký duch
I přes malé rozměry je tento model velkolepý. Vyniká lehkostí, špičkovým 4“ Retina displejem a luxusním provedením – pískovaný hliník se zkosenými hranami a ladící logo z nerez oceli jsou známkou toho nejlepšího vkusu, který nezapřete.


Výkon, na kterém budete ujíždět
Pod kapotou iPhonu SE dřímá vyspělý čip A9, který se postará o bezkonkurenční výkon. Svojí rychlostí a odezvou odpovídá stolnímu počítači, takže hry i aplikace poběží bez jediné chybičky. Za zmínku stojí také pohybový koprocesor M9, který zvládne měřit vzdálenost i počet vašich kroků.
Nová úroveň fotografování
Díky funkci Live Photos a fotoaparátu iSight zvěčníte všechny důležité okamžiky svého života v jedinečné kvalitě a provedení. Stačí na pořízeném snímku podržet prst a přehraje se vám pár okamžiků před a po stisknutí spouště. Přední fotoaparát FaceTime HD, který využívá Retina displej jako blesk, vám zase dopřeje ty nejjasnější selfie i při slabém osvětlení. Jako třešnička na dortu je potom možnost natáčení videí v kvalitě 4K.


Zabezpečení pod palcem
Heslo k odemčení telefonu už nikdy nezapomenete. Touch ID si vystačí s vaším otiskem prstu – ten je totiž jedinečný a vždy po ruce.
Nenechte se brzdit
Díky podpoře více pásem LTE budete mít k dispozici tu nejlepší výbavu pro globální roaming. Rychlejší bude také stahování dat a prohlížení webu. iPhone SE umožňuje také hovory přes Wi-Fi připojení, které přijdou vhod všude tam, kde chybí mobilní signál.


Šlape jako hodinky
Operační systém iOS 10 je iPhonu SE šitý přímo na míru. A právě proto tento model funguje tak perfektně. Okouzlí vás dokonalou souhrou hardwaru se softwarem a vychutnáte si s ním skvělé funkce a spolehlivé zabezpečení. To vše v přehledném prostředí, které vás bude bavit. V základu iPhonu SE navíc najdete aplikace, které vám zpříjemní každý den. A pokud by vám mezi nimi přeci jenom nějaká chyběla, najdete ji jisto jistě v obchodě App Store.
Doplňky, které ladí
Nechte svůj iPhone zazářit a pořiďte mu stylové doplňky. S koženým krytem bude nejen trendy, ale i v dokonalém bezpečí. Lightning Dock se také vyplatí. Usnadní vám nabíjení i synchronizaci a perfektně poslouží třeba i jako stylový stojánek při hlasitých hovorech.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 136 × 640 px (326 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/3" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ne |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ne |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 1,2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mov |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Apple Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | pouze on-line |
Hardware
| hmotnost: | 113 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 123,8 × 58,6 × 7,6 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Lightning |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | iCloud (5 GB) |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 2 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Apple A9 |
| grafický akcelerátor: | PowerVR GT7600 |
| procesor: | 2×1,8 GHz, 16 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | diktafon, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF |
| vlastní melodie buzení: | ne |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Space Gray |
Příslušenství
| další: | samolepky |
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 75 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | integrovaný |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Siri |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | iOS 9 |
| poslední verze OS: | iOS 12 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Safari |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Twitter |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ne |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | iCloud, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (1 624 mAh) |
| doba hovoru: | 840 minut |
| pohotovostní doba: | 240 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| streamování videa: | 10:24 hodin (720p) |
| testováno na: | iOS 9.3.1, 1.3E+239 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Apple |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | iMessage |
| MMS: | ano (max 300 kB) |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ne |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



