Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Zatraceně chytrý telefon? To si tedy pište! Model iPhone 8 s odolnou skleněnou konstrukcí disponuje špičkovým 4,7“ Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem, extra výkonným čipem a dalšími vychytávkami, kterými si vás tento model získá. Co třeba pohodlné bezdrátové nabíjení nebo zcela nové možnosti rozšířené reality? Do všech tajů budoucnosti vás zasvětí právě iPhone 8 – smartphone nové generace.
Velkolepý design
Tento exkluzivní model se pyšní celoskleněným provedením, a to jak z přední strany, tak i z té zadní. Elegantní postranní rámeček z leteckého hliníku dokonale ladí s každou z barevných variant nového iPhonu – vesmírně šedou, zlatou i stříbrnou.


Odolnost nade vše
Ačkoliv iPhone 8 působí křehce, není to žádná slečinka! Díky precizní konstrukci se pyšní certifikátem IP67, takže je odolný vůči polití, vodě i prachu. Hravě tedy obstojí i v drsnějších podmínkách.
Nabíjení bez kabelů
Jděte s dobou a nabíjejte bezdrátově. Skleněná zadní strana tohoto smartphonu to umožňuje! Svůj iPhone 8 můžete nabíjet na všech stanicích a podložkách pro bezdrátové nabíjení standardu Qi, které najdete v hotelech, kavárnách a na letištích kdekoli na světě. Budete-li nabíjet klasicky – přes kabel, můžete se těšit na rychlé nabíjení až 50 % za 30 minut.


Vyladěný displej
Nechte se uchvátit novým 4,7“ HD displejem Retina – je opravdu působivý! Nabízí technologii True Tone upravující barevné podání displeje v závislosti na okolních podmínkách, podporuje dotykovou technologii 3D Touch a okouzlí vás širokým barevný gamutem přinášejícím jasnější a živější obraz odpovídající realitě. iPhone 8 dostal do vínku také široké pozorovací úhly – dvoudoménové pixely zaručují špičkovou podívanou téměř ze všech stran.
Mistrovský fotoaparát
Fotografie jako od profesionála? Vyzkoušejte vyspělý 12MP fotoaparát s větším a rychlejším snímačem a optickou stabilizací obrazu při pořizování fotek i videí. Má nové barevné filtry a hlubší pixely, které zachytí fotografie i videa v té nejlepší kvalitě.


Chytřejší a výkonnější čip
O hladký chod osmé generace iPhonů se stará supervýkonný šestijádrový čip A11 Bionic z vlastní produkce společnosti Apple. V porovnání s předchozí generací čipu A10 Fusion jsou jeho čtyři úsporná jádra rychlejší až o neskutečných 70%, dvě hlavní výkonná jádra až o 25% a grafický čip až o 30%. Důkazem je i fakt, že iPhone 8 hravě utáhne i hry a aplikace pracující s rozšířenou realitou. Díky řadiči výkonu druhé generace navíc neutrpěla ani výdrž na baterii, takže se můžete těšit na extrémně rychlé a stabilní prostředí se stejnou výdrží jako u předchozí generace.
Chytřejší software
Operační systém iOS 11 je ještě chytřejší a uživatelsky přívětivější než dříve a model iPhone 8 jej má! Nejen, že je zcela intuitivní, bezpečný a překvapivě výkonný. Nabízí navíc i celou řadu nových funkcí a vylepšení, které vám usnadní a zpříjemní každý den. Skočte ze Zpráv přímo do aplikací, vylepšete své Live Photos vyladěnými efekty nebo se vydejte přímo do světa her a aplikací podporujících rozšířenou realitu.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 334 × 750 px (326 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4,7" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/3" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (optický) |
| zoom: | digitální (10×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ne |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 7 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mov |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 60 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | ne |
| název mapové aplikace: | Apple Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ne |
| úložiště map: | pouze on-line |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 148 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 138,4 × 67,3 × 7,3 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP67 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Lightning |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | iCloud (5 GB) |
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 2 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Apple A11 |
| grafický akcelerátor: | ? |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | ne |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Silver |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 5.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 600 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | integrovaný |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Siri |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | iOS 11 |
| poslední verze OS: | iOS 12 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Safari |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | iCloud, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (1 821 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
| doba hovoru: | 840 minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:56 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:29 hodin |
| streamování videa: | 9:17 hodin (1080p) |
| testováno na: | iOS 11.1 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Apple |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | iMessage |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,7" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



