Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Vyzkoušejte kompaktní iPhone s nadčasovým designem, 4" Retina displejem, výkonným 64bitovým procesorem a snímačem otisků prstů pro lepší zabezpečení vašeho soukromí. Díky rychlejšímu a vylepšenému 8Mpx fotoaparátu, který zvládne videa i v HD kvalitě, zachytíte všechny jedinečné okamžiky svého života. Model 5S nabízí ty nejlepší funkce, jaké si dokážete představit, v příjemném prostředí moderního operačního systému iOS 10. I díky dostupné ceně jde o jeden z nejpopulárnějších modelů z portfolia značky Apple, na který může být firma právem hrdá.
Udělá dojem
Zlatá, stříbrná a vesmírně šedá. To jsou standardní a přesto výsostně elegantní barvy, díky kterým tento model ze skla a kovu vypadá tak skvěle. iPhone 5S je tenký a lehký, má dokonalé hliníkové tělo a tlačítko plochy ze safírového křišťálu, které nelze přehlédnout. Celkový dojem? Posuďte sami. iPhone 5S vypadá naprosto úchvatně.


Bezpečnost až na prvním místě
Už se nemusíte zdržovat zadáváním bezpečnostního kódu pokaždé, když chcete zkontrolovat svůj iPhone. Díky identifikačnímu snímači otisků prstů Touch ID vám bude stačit jediný dotek a telefon se odemkne. Je to rychlé, snadné a praktické. Otiskem prstu totiž budete moci schvalovat i některé nákupy.
Překvapivý výkon
S čipem A7 se můžete těšit na dvakrát větší výkon, než jaký nabízel čip A6. Tento 64bitový smartphone nabízí architekturu třídy výkonných počítačů, která vás mile překvapí a zajistí, že vše bude fungovat přesně tak, jak má - plynule a svižně. Vy se tak nebudete muset omezovat nekonečným čekáním.


Špička mezi operačními systémy
iOS 10 je nejvyspělejším mobilním operačním systémem, který dělá iPhone tím, čím je. Jelikož je mu ušitý přímo na míru, funguje jako po másle, báječně vypadá a jeho ovládání je snadné a intuitivní. Těšit se můžete na chytřejší vyhledávání a vylepšenou výchozí kolekci aplikací Apple, které jsou vyladěné do nejmenších detailů a zpříjemní vám každý den. Díky tomuto operačnímu systému bude každý den s iPhonem 5S jedinečným zážitkem.
Perfektní pokrytí
Díky podpoře více sítí si užijete ultrarychlé stahování i odesílání dat odkudkoli. Mezi iPhonem podporované operátory totiž velmi rychle přibývají další a další sítě po celém světě.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 136 × 640 px (326 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4" |
| zvýšená citlivost: | ? |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ne |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ne |
| stabilizátor obrazu: | ano |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ne |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 1,2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mov |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Apple Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | pouze on-line |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 112 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 123,8 × 58,6 × 7,6 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Lightning |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | iCloud (5 GB) |
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 1 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Apple A7 |
| grafický akcelerátor: | PowerVR G6430 |
| procesor: | 2×1,3 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | diktafon, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF |
| vlastní melodie buzení: | ne |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Gold |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 100 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Siri |
| možnost změny velikosti písma: | ne |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | iOS 7 |
| poslední verze OS: | iOS 12 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Safari |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Twitter |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ne |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | iCloud, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (1 570 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ? |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:17 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:43 hodin |
| streamování videa: | 7:34 hodin (720p) |
| testováno na: | iOS 7.0.3, 1.02.02 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav |
| stereo reproduktory: | ? |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Apple |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | iMessage |
| MMS: | ano (max 300 kB) |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ne |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.6
K produktu máme 8 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4" úhlopříčka |
|
|
8 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
1 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



