Apple iPad Mini 4 Wi-Fi 128GB Space Gray MK9N2FD/A
- Apple
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Přivítejte nový iPad Mini. A jak je tomu zvykem u zařízení značky Apple, zaručeně vás okouzlí svým designem. Tentokrát je ještě subtilnější a ukrývá více výkonu. Opět si můžete užívat krásu Retina displeje, oblíbené kamery iSight a FaceTime HD, rychlé připojení a samozřejmě skvělý intuitivní operační systém iOS, tentokrát ve verzi 9.
Tenký pouze 6.1 mm
S tabletem iPad mini 4 získáte vše, co máte rádi na iPadu v neuvěřitelně elegantním a přenosném provedení. Takže si můžete vychutnat intuitivní operační systém, skvělé aplikace, vynikající výkon, nebo FaceTime hovory kdekoli a kdykoli budete chtít.


Vysoké rozlišení plné detailů
Retina displej se může pochlubit na 7.9“ obrazovce obrovským rozlišením 2048 x 1536 bodů s hustotou 326 bodů na palec (ppi). Přináší tak velmi ostrý obraz se skvělými úhly pohledu pro hraní her, práci i multimediální zábavu. Navíc je vybaven oleofobní povrchovou úpravou, která je odolná proti otiskům prstů a antireflexním povrchem, který neodráží okolní zdroje světla.
Ponořte se do hraní nebo pracujte rychleji
Novému iPad mini 4 nestačí, že se může pochlubit nejtenčím tělem, ale jistě zaujme hráče i ostatní uživatele mobilních přístrojů extra vysokým výkonem. Skvělého výkonu bylo dosaženo pomocí procesoru A8 a grafického akcelerátoru M8, které přináší vyšší výpočetní i grafický výkon. Celkově došlo ke zvýšení výkonu procesoru až o 30% a 60% zrychlení grafické karty. I přes vysoký výkon je výdrž na baterii až 10 hodin (modely s LTE při jeho využití 9 hodin).


Dvě úžasné kamery
Tablet je vybaven zadní kamerou iSight s vylepšeným snímačem 8MP a objektivem se světelností f/2.4, která společně s výkonným procesorem umožňuje používat funkce, jako jsou panorama, FullHD video, slo-mo zpomalené video 120fps, časosběrná videa, nebo například režim samospouště. Přední strana je vybavena FaceTime HD kamerou se snímačem 1.2MP a f/2.2, která umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou vaše video konverzace nebo fotografie selfie vypadat naprosto neuvěřitelně.
Kvalitní zabezpečení
Dejte sbohem klasickému spojování bodů na obrazovce nebo dalším bezpečnostním prvkům, které nemusí být vždy zcela bezpečné, pokud někdo zjistí klíč k odemknutí přístroje. Pro tyto případy vybavila společnost Apple nový tablet nejdokonalejším heslem, které nám darovala samotná příroda. Jedná se o čtečku otisků prstů Touch ID, kde můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store.


Rychlé připojení WiFi standardu ac
Zábava nebo práce na novém tabletu bude velmi rychlá díky vysoké rychlosti až 866 Mb/s s připojením WiFi standarduac, které je podstatně rychlejší než tomu bylo u předchozí generace tohoto tabletu. Díky tomu stahování filmů nebo streamování videa vám zaberou méně času a budete tak moci si dopřát kvalitní zábavy daleko dříve.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 048 × 1 536 px (324 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| úhlopříčka: | 7,9" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | ne |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 1,2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší |
| název mapové aplikace: | Apple Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | pouze on-line |
Hardware
| hmotnost: | 304 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 203,2 × 134,8 × 6,1 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Lightning |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | iCloud |
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | ne (max ? GB) |
| RAM: | 2 GB |
| využitelná paměť: | 10,9 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Apple A8 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 3×1,4 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx (3 224 × 2 448 px) |
| Slot pro 2 SIM karty v1: | ne |
| Barva: | Space Gray |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání |
| hlasový asistent: | Siri |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | iOS 9 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Safari |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| podpora hovorů: | ne |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (5 124 mAh) |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 3:31 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 2:29 hodin |
| streamování videa: | 8:57 hodin (1080p) |
| testováno na: | iOS 8.1.1 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Apple |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | iMessage |
| MMS: | ne |
| podpora SMS: | ne |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
7,9" úhlopříčka |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



