Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Zcela nový multimediální rozměr zažijete s 9,7palcovým iPadem, který byl vyvinut pro tu nejpohodlnější a nejefektivnější práci. Moderní Retina displej s vysokým rozlišením vám zprostředkuje krásný zážitek z obrazu a díky vícedotykovému prostředí se vám bude tablet příjemně ovládat. Jeho jednoduchý elegantní design skrývá tenoučké tělo, které si můžete vzít kamkoli, a díky vysoké výdrži baterie navíc dlouho zůstane v provozu. V neposlední řadě vás potěší kvalitní fotoaparát, úložiště s vysokou kapacitou i neuvěřitelný výkon.
Displej, jenž potěší (nejen) vaše oči
Rozměrný Retina displej velikosti 9,7 palce vám zprostředkuje veškerý obsah v té nejlepší kvalitě. Díky vysokému rozlišení 2048×1536 si prohlédnete i ten poslední detail a můžete se těšit na přirozené, přesto jasné barvy. LED podsvícení vám zpříjemní používání a s vícedotykovým ovládáním si užijete pohodlnou manipulaci. Displej je ideální i na objevování rozšířené reality, kterou si na tabletu díky nové technologii můžete užívat bez hranic.
Ty nejlepší možnosti na každém kroku
Nezbytnou součástí iPadu je zabudovaný fotoaparát, který se pyšní rozlišením 8 Mpix a možností nahrávat videa ve Full HD rozlišení. V mžiku oka s ním pořídíte kvalitní fotografie, kdykoli budete potřebovat. Díky Wi-Fi nebo mobilnímu datovému připojení je pak můžete okamžitě sdílet se svými příteli, případně využít rychlý přístup k internetu k jakékoli další zábavě či práci.
Výkon, který nic nezastaví
Tablet disponuje úložištěm o velikosti 32 GB, pojme tak vysoké množství fotografií, dokumentů, hudebních souborů i dalších potřebných dat. Kromě toho je vybaven výkonným čipem A10 Fusion, který je vyvinut pro ten nejlepší výkon, ať už se věnujete jakkoli náročným aplikacím – a to klidně i několika najednou. Kromě klávesnice dostupné na obrazovce k zařízení navíc můžete připojit také jakoukoli Bluetooth klávesnici a užít si ještě pohodlnější práci.
Design kombinující eleganci s inovací
Již tradiční vlastností iPadu je elegantní a na pohled i dotek příjemný design. Odolné, ale přesto lehké a tenké tělo o šířce pouhých 7,5 milimetru se vám snadno vejde do každého batohu či kabelky a díky vysoké výdrži baterie je přístroj ideálním společníkem i na cesty. Na tabletu objevíte moderní čtečku otisků prstů, se kterou zařízení snadno a rychle odemknete, přitom však bude maximálně zabezpečené a přístupné jen pro vás.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | ? |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 048 × 1 536 px (264 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| úhlopříčka: | 9,7" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | ne |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 1,2 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 478 g |
| klávesnice: | ne |
| rozměry: | 240 × 169,5 × 7,5 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | Lightning |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Apple A10 |
| grafický akcelerátor: | ano |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ? |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ne |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Siri |
| operační systém: | iOS 11 |
Základní údaje
| výrobce: | Apple |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 1 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
9,7" úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |



