Kingston Canvas Select micro SDXC UHS-I U1 256GB + adaptér (EU Blister)

Katalogové číslo: 1003095


Stav zboží: Nový
Záruka: 24 měsíců

Naše cena

  • 1 300 Kč

  • 1 074 Kč bez DPH


Popis produktu

Kvalitní a výkonná microSDXC karta s adaptérem od značky Kingston je ideální volbou pro každého zapáleného kameramana či fotografa. Karta Canvas Select je vybavena vysokou rychlostí čtení až 80 megabytů za sekundu a rychlostí zápisu až 10 megabytů za sekundu. Je proto ideální pro natáčení videí i ve Full HD kvalitě. Kromě svého špičkového výkonu je také maximálně odolná – vydrží extrémní teploty i ponoření pod hladinu vody. To z ní dělá ideálního společníka na cesty, neboť se můžete spolehnout na perfektní bezpečnost svých dat. Samozřejmostí je vysoká kapacita, která pojme všechny vaše zážitky.

I pro náročné přenosy dat

Paměťová karta Canvas Select je určena nejen pro zápis fotografií, ale hravě si poradí i s náročnějšími videi v HD či Full HD kvalitě. Disponuje rychlostí čtení až 80 megabytů za sekundu a rychlostí zápisu až 10 megabytů za sekundu. Přenos dat tak bude rychlý a spolehlivý a vás při natáčení či fotografování nebude nic omezovat.

Dostatek místa pro každý snímek

Karta je vybavena vysokou kapacitou, pojme tak všechny vaše soubory. Fotografujte, natáčejte, uchovávejte vzpomínky – tento kompaktní společník se postará o všechna zaznamenaná data.

Odolá i náročným podmínkám

Nebojte se vzít si paměťovou kartu Canvas Select úplně kamkoli. Její provedení je testováno tak, aby odolalo i drsným podmínkám. Používejte jí v mrazu i za extrémně vysokých teplot a nebojte se jí ponořit až do jednoho metru pod vodou – ona to zvládne.

Ostatné

Maximální rychlost čtení: 80 MB/s
Maximální rychlost zápisu: 10 MB/s
Velikost karty: 256 GB
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Hodnocení produktu Kingston Canvas Select micro SDXC UHS-I U1 256GB + adaptér (EU Blister)

Hodnotilo (0) uživatelů
Napište vlastní hodnocení


Hodnocení:

Průměr hodnocení: 0.0

K produktu máme 0 recenzí