Nový
  • Fast Charge Nabíječka Samsung EP-TA20EB black

Fast Charge Nabíječka Samsung EP-TA20EB black

Katalogové číslo: 1001636


Stav zboží: Nový
Záruka: 24 měsíců

Naše cena

  • 239 Kč

  • 198 Kč bez DPH


Balení bulk - jenom nabíječka

Popis produktu

Také znáte ten nepříjemný pocit, když vám váš mobilní telefon ohlásí nízkou hladinu baterie? Vyvarujte se tomu! Pokud chcete mít svůj mobilní telefon nebo jiné zařízení s konektorem micro USB typu C nabité bleskově a kdekoli, spolehněte se na rychlonabíječku od legendární značky Samsung. Vašemu telefonu dodá energii pokaždé, když budete potřebovat, a díky možnosti jejího využití ve všech regionech se stane perfektním společníkem i na cestách. Její kompaktní velikost a jednoduchý vkusný design potěší každého, komu není vzhled lhostejný. Samozřejmostí je i možnost samostatně využít USB kabel pro připojení k počítači.

Rychlá vzpruha pro váš mobil

Na nabíječku Samsung se budete moci vždycky spolehnout. Kompaktní a rychlý elektronický doplněk postaví na nohy nejen váš mobil, ale i další zařízení kompatibilní s micro USB typu C, a to pokaždé, když to budete potřebovat. Energii dodá vašemu telefonu až neuvěřitelně rychle, budete ho tak moci okamžitě zase používat. Pořiďte si ji domu, do kanceláře nebo ji třeba věnujte jako malý dárek – úspěch je zaručen.

EP-TA20EB
 
EP-TA20EB

Skvělá volba pro cestovatele

Nabíječka se stane perfektním doplňkem pro každého, kdo tráví hodně času na cestách. Protože může být používána ve všech regionech, a to bez ohledu na to, zda se liší elektrické napětí, je perfektní volbou. Postačí, když máte vhodný adaptér, a bez problému ji pak můžete zapojit do zásuvky. Velkým plusem je pak na cestách i její kompaktní velikost.

Krása v jednoduchosti

Pokud si potrpíte na sofistikovanost v každém směru, tahle nabíječka vám rozhodně udělá radost. Její jednoduchý elegantní design bude perfektně ladit nejen s každým mobilním telefonem, ale stane se i nenápadným, avšak vkusným doplňkem vaší místnosti. Ať už ji zapojíte v ložnici, pracovně nebo kdekoli jinde, pohled na ní vás pokaždé potěší.

EP-TA20EB
 
EP-TA20EB

Variabilní využití

Pokud budete potřebovat ze svého počítače zkopírovat soubory do svého mobilního telefonu nebo naopak, zařízení vám rádo poslouží i pro tuto činnost. Jednoduše odpojte USB kabel a využijte jej k přenosu souborů. Ať už si chcete do svého telefonu nahrát novou hudbu, přetáhnout fotografie, nebo uložit jiné soubory, směle do toho.

Hardware

Fastcharge: ano
Počet USB portú: 1
Výstupní proud: 2A
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 100%
  • 0%

Hodnocení produktu Fast Charge Nabíječka Samsung EP-TA20EB black

Hodnotilo (1) uživatelů
Napište vlastní hodnocení


Hodnocení:

Průměr hodnocení: 2.0

K produktu máme 1 recenzí